листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

АД Струмичко Поле 


ПОВИК Струмичко поле.pdf

Објавено на: 20.04.2021 14:15:35
Документ БР.: DOC_10109-34/2021
Урнек: Јавен повик за собрание