листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за одржување на Собрание на акционери


javen povik za sobranie.jpg

Објавено на: 21.04.2021 14:10:17
Документ БР.: DOC_10109-37/2021
Урнек: Јавен повик за собрание