листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание на акционери


Јавен повик за Собрание на акционери 2021.doc

Објавено на: 22.04.2021 09:00:42
Документ БР.: DOC_10109-38/2021
Урнек: Јавен повик за собрание