листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

ЈАВЕН ПОВИК ЗА СОБРАНИЕ НА АКЦИОНЕРИ


ЈАВЕН ПОВИК ЗА СОБРАНИЕ.doc

Објавено на: 22.04.2021 09:15:38
Документ БР.: DOC_10109-39/2021
Урнек: Јавен повик за собрание