листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание на акционери на Стопанска банка а.д. Битола


Јавен повик за Собрание на акционери.jpg

Објавено на: 23.04.2021 09:14:28
Документ БР.: DOC_10109-42/2021
Урнек: Јавен повик за собрание