листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Во прилог јавен повик за собрание


Javen povik za Godisno sobranie na Akcioneri.docx

Објавено на: 23.04.2021 09:29:10
Документ БР.: DOC_10109-43/2021
Урнек: Јавен повик за собрание