листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Согласно глава 6 од Правилата за котација го објавуваме Јавниот повик за Собрание на акционери  на Димко Митрев а.д Велес


JAVEN OGLAS - za svik. na akcio. sobrar. - 2021.pdf

Објавено на: 26.04.2021 14:52:30
Документ БР.: DOC_10109-50/2021
Урнек: Јавен повик за собрание