листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Годишно собрание на акционери 28.05.2021 година


Javen povik sobranie Sovremen Dom - 28.05.2021.pdf

Објавено на: 27.04.2021 08:17:48
Документ БР.: DOC_10109-55/2021
Урнек: Јавен повик за собрание