листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание


Јавен повик за учество на Годишно Собрание.pdf

Објавено на: 27.04.2021 14:34:21
Документ БР.: DOC_10109-59/2021
Урнек: Јавен повик за собрание