листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Годишно собрание на акционери - 31.05.2021 година


Javen povik za sobranie 31-05-2021.pdf

Објавено на: 28.04.2021 09:30:14
Документ БР.: DOC_10109-63/2021
Урнек: Јавен повик за собрание