листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Биланс на успех за период 01,01-31,03/2021 од АД ЕВРОПА СКОПЈЕ


01.01-31.03.2021 evropa.xlsx

Објавено на: 29.04.2021 09:19:42
Документ БР.: DOC_12294-52/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.