листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.-31.03.2021


ADGTRUDBENIK 01.01.2020-31.03.2021.xlsx

Објавено на: 29.04.2021 09:32:42
Документ БР.: DOC_12294-53/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.