листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Централна кооперативна банка АД Скопје ги објавува неревидираните финансиски извештаи за периодот 1.1.-31.3.2021 година


CKB Finansiski izveshtai 31 03 2021.xls

Објавено на: 29.04.2021 14:05:57
Документ БР.: DOC_12294-59/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.