листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за период од 01.01.2021г. до 31.03.2021г.


берза 31.03.2021.xlsx

Објавено на: 29.04.2021 14:12:32
Документ БР.: DOC_12294-63/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.