листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАН БИЛАНС НА УСПЕХ 01.03.2021-31.03.2021


БИЛАНС НА УСПЕХ 01.01.-31.03.2021.xls

Објавено на: 29.04.2021 14:30:36
Документ БР.: DOC_12294-71/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.