листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Нервидиран,неконсолидиран Биланс на успех за периодот 01.01.-31.03.2021 година.


BU_ADING_01.01.-31.03.2021.xls

Објавено на: 29.04.2021 14:05:57
Документ БР.: DOC_12294-60/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.