листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран неконсолидиран Биланс на успех 01.01-31.03.2021 година


Неревидиран неконсолидиран Биланс на успех 01.01-31.03.2021 година.xlsx

Објавено на: 29.04.2021 15:00:58
Документ БР.: DOC_12294-76/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.