листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

ЈАВЕН ПОВИК ЗА XXVII ГОДИШНО СОБРАНИЕ НА АКЦИОНЕРИ

 


ЈАВЕН ПОВИК.pdf

Објавено на: 10.05.2021 14:10:46
Документ БР.: DOC_10109-76/2021
Урнек: Јавен повик за собрание