листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидиран Консолидиран Биланс на успех 01.01.-31.03.2021 Макпетрол АД.xlsx

Објавено на: 10.05.2021 14:21:03
Документ БР.: DOC_12294-102/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.