листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 36 од Правилата за котација, известуваме за дивидендниот календар:

Одлука за определување на износ и датуми за исплата на дивиденда


Одлука за определување на износ и датуми за исплата на дивиденда.pdf

Објавено на: 11.05.2021 15:00:05
Документ БР.: DOC_10187-5/2021
Урнек: Дивиденден Календар