листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Годишно Собрание на акционери на АД Раде Кончар - Апаратна техника Скопје


Javen povik za sobranie na akcioneri 2021.pdf

Објавено на: 14.05.2021 08:51:03
Документ БР.: DOC_10109-78/2021
Урнек: Јавен повик за собрание