листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран биланс на успех 01.01.-31.03.2021 година


Неревидиран консолидиран биланс на успех 01.01.- 31.03.2021.xlsx

Објавено на: 14.05.2021 15:04:03
Документ БР.: DOC_12294-107/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.