листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

ЈАВЕН ПОВИК

До акционерите за учество на редовно собрание на Дебарски бањи-Цапа АД Дебар

Собранието ке се одржи на ден 24-ти јуни 2021 година со почеток во 10 часот во просториите на Друштвото на ул.8-ми септември бр.9 Дебар


Јавен повик за собрание.pdf

Објавено на: 20.05.2021 14:20:00
Документ БР.: DOC_10109-83/2021
Урнек: Јавен повик за собрание