листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

ISPRAVKA NA JAVEN POVIK ZA SOBRANIE


Исправка собрание.docx

Објавено на: 25.05.2021 14:08:46
Документ БР.: DOC_10109-86/2021
Урнек: Јавен повик за собрание