листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Во прилог ги објавуваме одлуките од собранието на АД Нова Стоковна Куќа


ODLUKI OD SOBRANIE NA AKCIONERI NA AD NOVA STOKOVNA KUKA - STRUMICA - 31-05-2021.pdf

Објавено на: 31.05.2021 15:06:18
Документ БР.: DOC_12283-83/2021
Урнек: Други одлуки од собрание