листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Одлука за за стекнување акции со откуп


Одлука за стекнување сопствени акции со откуп 2021.pdf

Објавено на: 17.06.2021 08:53:26
Документ БР.: DOC_12291-11/2021
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции