листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука за избор на овластен ревизор


Одлука за избор на овластен ревизор.pdf

Објавено на: 17.06.2021 08:53:29
Документ БР.: DOC_12283-96/2021
Урнек: Други одлуки од собрание