листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука за одобрување на Управен Одбор


Одлука за одобрување на работење на Управен Одбор.pdf

Објавено на: 17.06.2021 09:18:45
Документ БР.: DOC_12283-97/2021
Урнек: Други одлуки од собрание