листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлука за одобрување на работата на НО


Одлука за одобрување на работењето на Надзориот Одбор.pdf

Објавено на: 17.06.2021 09:18:50
Документ БР.: DOC_12283-98/2021
Урнек: Други одлуки од собрание