листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Revizorski Izvestaj Debarski Banji Capa AD - 2020


Revizorski Izvestaj Debarski Banji Capa AD - 2020-pp.pdf

Објавено на: 22.06.2021 14:10:10
Документ БР.: DOC_12304-88/2021
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи