листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Годишен извештај за работењето на Друштвото за 2020 година со Одлука за усвојување на истата


годишен извештај за 2020 година со одлука.pdf

Објавено на: 24.06.2021 14:16:20
Документ БР.: DOC_12283-104/2021
Урнек: Други одлуки од собрание