листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи АД Дебарски Бањи Цапа 01.01. - 30.06.2021 год


Финансиски Извештај 01.01-30.06.2021.xls

Објавено на: 03.08.2021 16:29:58
Документ БР.: DOC_26441-101/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.