листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 01.01.-30.06.2021г.


Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 30.06.2021.xlsx

Објавено на: 12.08.2021 15:37:27
Документ БР.: DOC_26441-107/2021
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.