листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Објаснување кон консолидираните финансиските извештаи за периодот 01.01.-30.06.2021 г.


Објаснување кон консолидираните финансиски извештаи 30.06.2021.docx

Објавено на: 12.08.2021 15:37:30
Документ БР.: DOC_10191-622/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации