листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран Биланс на успех за период 01.01.2021-30.09.2021 година на МЗТ Пумпи АД Скопје


Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.2021 - Copy.xls

Објавено на: 29.10.2021 14:21:38
Документ БР.: DOC_12298-60/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.