листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Објаснување за финансиските извештаи - Биланс на успех за период од 01.01.2021-30.09.2021 на МЗТ Пумпи АД Скопје


образложение на остварени резултати за период од 01.01 - 30.09. 2021- Copy.docx

Објавено на: 29.10.2021 14:21:42
Документ БР.: DOC_10191-700/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации