листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01.-30.09.2021 година


Неревидиран биланс на успех 01.01.- 30.09.2021.xlsx

Објавено на: 29.10.2021 14:57:58
Документ БР.: DOC_12298-74/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.