листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех 01.01-30.09 за Фабрика Карпош АД Скопје


9 2021- трговски друштва - функција на трошоци (2).xls

Објавено на: 01.11.2021 14:10:52
Документ БР.: DOC_12298-91/2021
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.