листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидиран биланс на успех 01.01-30.09 2021


образложение кон биланс на успех 01.01-30.09.2021 -.docx

Објавено на: 01.11.2021 14:10:52
Документ БР.: DOC_10191-725/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации