листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Стопанска банка АД Скопје го објавува Календарот на настани во 2022 година:

 


Календар на објави 2022-Стопанска банка АД Скопје.pdf

Објавено на: 18.01.2022 14:10:51
Документ БР.: DOC_10191-27/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации