листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Стопанска банка АД Скопје објавува изменет Календар на настани во 2022 година:


Календар на настани 2022 - СеиНет - Стопанска банка АД Скопје-изменет.pdf

Објавено на: 20.01.2022 14:10:03
Документ БР.: DOC_10191-31/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации