листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН РЕЗУЛТАТИТЕ 01.01.-31.12.2021


obrazlozenie12.21.pdf

Објавено на: 25.02.2022 09:05:28
Документ БР.: DOC_10191-128/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации