листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери


ЈАВЕН ПОВИК ЗА СОБРАНИЕ 14.05.2022


javen povik14.05.22.pdf

Објавено на: 11.04.2022 14:03:49
Документ БР.: DOC_10109-14/2022
Урнек: Јавен повик за собрание