листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:


РЕВИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ 2021


Auditor's Report_Fustelarko_Borec_2021_MKD_Signed.pdf

Објавено на: 11.04.2022 14:04:17
Документ БР.: DOC_12304-5/2022
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи