листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

ГОДИШЕН ИЗВЕШТАЈ НА ОДБОР НА ДИРЕКТОРИ 2021


известај21od.pdf

Објавено на: 11.04.2022 14:04:13
Документ БР.: DOC_13285-28/2022
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери