листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределба на добивка 2021


odluka dob i di21.pdf

Објавено на: 16.05.2022 08:52:31
Документ БР.: DOC_12287-9/2022
Урнек: Распределба на добивка