листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

РЕПЛЕК АД објавува дека членот на Управен одбор Коста Котески се стекна со 5 акции и сега поседува 10 акции.

Објавено на: 22.09.2022 14:27:08
Документ БР.: DOC_10191-587/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации