листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Одлука за лице за контакт со инвеститори

Душко Дрваров 

телефон:078 308 724

email: dushko.drvarov@replek.mk 

Соња Ангеловска

телефон: 070 301 163

email: sonja.angelovska@replek.mk 

Јулијана Колева Русовска

телефон: 071 246 669

email: julijana.koleva.rusovska@replek.mk

 


Одлука за лице за контакт со инвеститори.pdf

Објавено на: 26.10.2022 14:10:28
Документ БР.: DOC_10191-612/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации