листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираниот консолидиран и посебен Биланс на успех за период 01.01-30.09.2022 година


Образложение_Биланс на успех_01.01-30.09.2022.pdf

Објавено на: 31.10.2022 14:02:28
Документ БР.: DOC_10191-658/2022
Урнек: Други ценовно чувствителни информации