листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Промена на член на Управен Одбор на Реплек АД 


Одлука за разрешување на член на УО.jpg

Објавено на: 11.11.2022 15:48:05
Документ БР.: DOC_12285-43/2022
Урнек: Измени во органи на управување